Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 mini szerint...

Samsung Galaxy S3 mini szerintetek jó telefon?

Figyelt kérdés
Sokáig bírja?

2014. febr. 28. 13:56
1 2
 1/14 noezmeg válasza:

Szia! Mobilarena.hu a forumban találsz írást, hogy most lehet jobb hanyagolni kicsit a Samsung dolgait. [link]

Itt csak a Samsung I9070 Advence szívásról olvashatsz. Nekem is az van és igen csak szívok én is, mert akad, fagy, vidó része le tud totál fagyni, hívásoknál is tud fagyni, Wifi ha ven kedve akkor jó, de nincs akkor állhatsz 2m antennátol akkor sem látja. fecebook oldalán is olvashatsz a magyar samsung hozzászólásokat ott is szidják rendesen.

2014. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az Advenceről már hallottam a barátnőmtől, ő is hasonlókat mond róla. Csak az a baj, hogy azt mondják, hogy az Iphoneok után a Samsungok a legjobbak..
2014. febr. 28. 14:36
 3/14 noezmeg válasza:
Szifon egy szük rétegnek, de mobilaréna oldalán van írás szifon és droid :) Beleolvasol a fórumába és meglátod amikor egy telefont vagy céget nem ajánlanak vagy szidják az nem alaptalan. Én amit biztosan mernék venni a családban van HTC Desire 500 4magos 1Gb ram durva. Sony L vagy SP
2014. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

"azt mondják, hogy az Iphoneok után a Samsungok a legjobbak"


Én inkább úgy mondanám, hogy az Apple után a Samsung termékei a leginkább túlárazottak.

2014. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző, hallottál már a HTC nevű márkáról? Azok vannak túlárazva, nem a Samsungok.
2014. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyerekek hat a nokia a legjobb :)
2014. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Saavedro ***** válasza:

Legalább a HTC:

- jó kezelőfelületet csinált - a Samsungé eszi a RAMot mint állat, de legalább igénytelen és alig van lehetőség testreszabni


- nem dobott piacra millió telefont, aminek a kétharmada kalap szart sem ér - igen, a HTC is mostanában folyamat tökönlövi magát, de nem adnak ki annyi szart. És a Samsung a kezdetektől fogva csinálja ezt. Ami pár jó telkójuk van, az max. a felsőkategóriában


- nem csinálta mindig minden telefonját ugyanolyanra és nem ad nekik annyira idióta neveke

2014. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem S3 minim van,általában egy napot bír ki ,az ébresztő sokat fogyaszt,de szerintem ez szinte minden telcsinél így van. Azt utálom ,hogy fotózásnál nagyon sokat tartja égve a vakut és lassan csinálja meg a nagyon tiszta,jó képet. xD Nekem néha lefagy a lezárásnál,ez úgy történik ,hogy nem teljesen ,csak egy kicsit elsötétedik a képernyő ,de utána lezáródik és annyi.
2014. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

a túlárazós témára válaszolnék!


hmm.. szóval azt mondod,hogy túl vannak árazva a többihez képest. igen? tudnál nekem legalább 1 olyan terméket mutatni amelynek az ára a béka feneke alatt van, de mégis legalább minimum 13 megapixel,4mag, stb... ha tudsz ilyet szólj, mert szerintem akkor veszek belőle!(és azt hiszem akkor nem csak én) :)

2014. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ja egyébként ezt a SAMSUNG! :)
2014. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!