Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan Változtassak iCloud-ot?

Hogyan Változtassak iCloud-ot?

Figyelt kérdés
Mert van egy iPhone 4-em,és volt egy régi Apple ID-m,amit lecseréltem egy újra.és az iCloud-ban a régi maradt.De amikor egy olyan alkalmazást akarok frissíteni ami a Régi Apple ID-vel lett letöltve akkor az új helyett a régit kéri. Gondolkodtam az iCloud törléséről csak nem merem mert szerintem letöröl mindent,és még egy kérdés:ha kitörlöm a régit akkor az újjat betudom állítani? Köszönök Előre Mindent

2014. márc. 1. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A régit kellett volna az iCloudhoz csatolni. Most szívás van. Csak egyet használj és akkor nem lesz gond.

Azért kéri a régi jelszavát, mert ahhoz töltötted le az appot.

Most az iTunesban az újat az iCloudban meg a régit használod. Ez így hülyeség.

Az appokat a régihez csatolta és nem az újhoz. Nyilvánvalóan mivel azzal töltötted le meg vetted meg.

2014. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van. megoldás, hogy letörlöd, és az új ID-val is letöltöd azokat az alkalmazásokat, vagy használod így.
2014. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Viszont abban nem vagyok biztos, hogyha az új id-vel leszedi az appokat, akkor azoknak a beállításait vissza lehet tenni icloudból. Egyáltalán abban sem vagyok biztos, hogy most lementi rendesen azokat.

A fizetős appokat meg eleve bukta.

2014. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. márc. 3. 14:11
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha kitörlöm az iCloud-ot akkor az új Apple ID-vel be tudok jelentkezni az iCloud-ba?
2014. márc. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!