Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 hete vásároltam Lg g2...

Balisisa kérdése:

1 hete vásároltam Lg g2 mobiltelefont. Mindenhol olvasom hogy 16 giga memoria van a telefonban belső/külső memoria. Nekem csak 10 giga. Tudja esetleg vki hogyan tudom meg keresni előhozni? Keveslem nagyon.

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 05:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A többi a ROM, maga a vezérlő szoftver, operációs rendszer. Nem kevés az a 10GB. Vegyél bele 32 GB memókártyát.
2014. márc. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne keresd, benne van.
2014. márc. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Igy van, az oprendszer és az alkalmazások foglalják el eleve a helyet. Vegyél bele SD kártyát és mindent arra ments, akkor nem lesz kevés!
2014. márc. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
G2-ben nincs memória kártya foglalat... és igen az android és egyéb prpgramok foglalnak le a 16gigából... de ez minden felefonnál így van..Amit ráírnak az nem a szabad hely mérete, hanem össszességében a tárhely mérere.
2014. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy S4 van, szintén 16 gigás és a gyári adatok szerint is csak 9 gigát enged használni.
2014. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!