Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 Plus (...

Samsung Galaxy S2 Plus ( 8gb-os az EMAG oldalan van ) vagy Lg Optimus F6 ( t mobilnal van ). Melyik a jobb? Melyiket erdemes megvenni?

Figyelt kérdés
A válaszokért zold kez jar :D

2014. márc. 2. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem S2
2014. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem f6-om van. Az antutu szerint erősebb mint az s2 plus, ráadásul az f6 megkapja a KitKat-et, az s2 nem.
2014. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi az az antutu ? es az android mindegy ... nekem most galaxy mini m van rgy rakas szar ... es az s2 plusz androidja is jo :)
2014. márc. 2. 19:21
 4/6 A kérdező kommentje:
meg hogy ha olyan mint a glaxy s advance ( az lg ) hogy frissited es egy rakas sz@r lesz ... a gyorsasaga szamit es h ne akadjon :) ... mert vegulis netezesre es zenehallgatasra es fenykepezesre hasznalnam :D
2014. márc. 2. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Az antutu az egy ilyen tesztelős program és a telefon teljesítményét hasonlítja össze a régi és az új csúcstelefonokéval. Zenehallgatás terén igazából teljesen mindegy. A telefont úgyis sd kártyával használod és gondolom nem a hangszóróról akarsz zenélni.A kamera meg mind a 2nél 8 megapixeles. Elég jó képeket lehet ilyen kamerával már lőni. Igazából ha csak arra kell amit írtál rohadtul mindegy melyiket veszed meg. De ha egy ideig még szeretnél támogatást a telefonra, meg hogy azért el se avuljon akkor vedd az F6ot. Bár ha fotózni szeretnél akkor a a nokia lumiá-i pureview kamerákkal. :)
2014. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az s2nel maradok :) :3
2014. márc. 3. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!