Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem stimmel az imei?

Miért nem stimmel az imei?

Figyelt kérdés
Galaxy s4 mobiltelefont vettem függetlenként,használtan.A hátoldalon található imei számot beírtam az imei infoba és ott rendesen kiadta az adatokat a telefonról,de amikor a telefonba hívom elő az imei számát ott mást ad ki.A telefonnal nincs semmi baj rendesen működik,de nem akarom,hogy később baj legyen emiatt.Mit tehetek ilyenkor ? Nagy baj ha különbözik a kettő ?

2014. márc. 2. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2 rosszabbik eset van. az egyik, hogy lopott, a másik meg havidíj nem fizetése miatt tiltva lett. tulajdonképpen nem lesz bajod használat közben, ellenben ha bármi baja van, akkor rizikós szervízbe vinni, hiszen elképzelhető, hogy nyilván van tartva, mint lopott telefon, és akkor megszívod, plusz rádverhetik azt is, hogy te írtad át az imei-t, ami szintén illegális dolog.
2014. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor vigyem vissza a gsm-es boltba ahol vettem és mondjam meg hogy ez a bajom vele ? Vagy mit csináljak?
2014. márc. 2. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
hmm. jó kérdés. akkor végülis célszerű visszavinned, lehet ők is úgy vették meg valakitől, hogy már ilyen volt, és nem tudtak róla, de az is lehet, hogy a gsm bolt orgazdaként kereskedik a lopott telefonnal, és pont ők írják át a tiltott telefonok imei-jét, hogy el tudják adni. egy próbát megér, esetleg hátha fog még valaki más is véleményt írni.
2014. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Várom más véleményét is esetleg aki járt már így
2014. márc. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!