Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még venni iPhone4s-t?

Megéri még venni iPhone4s-t?

Figyelt kérdés
Most gyűlt össze rá a pénzem , és most tudnék venni . Igaz hogy már pár éve kijött , de a iPhone5 nekem még nagyon drága . Légyszives értelmes válaszokat adjatok , köszönöm.

2014. márc. 4. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hülye kérdésre nem lehet értelmes választ adni.
2014. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most ezen mi volt a hülye kérdés?
2014. márc. 4. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Hát aki almás annak biztosan megéri venni egy majdnem 3 éves telefont.


Én a helyedben biztos, hogy egy androidos telefont vennék.

2014. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Androidot használok már 3-4 éve , és nem nagyon tetszik ezért váltanék . És a 4S az nem 3 éves.
2014. márc. 4. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyet akarsz és mennyiért. Újat már valóban nem érdemes venni, de használtan már egész korrekt áron lehet kapni ha körülnézel.


Tipikus típushibája nincs, ami előfordul az filléres gond csupán.

Ha megkeresel egy szakit, elmondja neked mire kell odafigyelni. Ha kifogsz egy jót, még legalább három évig lesz egy jó telefonod. Egy androidot egy év után elfelejt a gyártó. Nexus is max 2 év.

2014. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most utazok el Abu Dhabi-ba , és ott már 65 ezerér találok újonnan egy 4s-t , ami nekem egész jó ár mert pont ennyit szánnék rá egy új telefonra .
2014. márc. 5. 06:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megéri! Nekem is az van, semmi pénzért nem cserélném el 5ösre. Gyors, nem akadozik, penge a kamerája, az iOS nagyon stabil , megbízható cucc.

Igen, 3éves teló, de akkor is többre tartom, mint bármelyik Androidot!

A kötekedőkkel meg ne foglalkozz! Irigykednek.

2014. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én is csatlakozok az előttemszólókhoz...lehet, hogy van olyan androidos telefon, aminek ennyi pénzért több magos procija van 2 giga rammal, de ha egyszerűen az nem lesz sehol 3 éves korában, akkor tökmind1.

ha újat veszel, akkor tulajdonképpen mind1, de azért van itt is 1-2 olyan specifikus hiba, ami általánosan jellemző mostanában a használt 4S-ekre.

2014. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65-ért függetlenül? Az simán jó. Ha 16GB-os, akkor meg pláne.
2014. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

2 hete vettem meg UJ i4S-em!:)

Nagyon szeretem. Vedd meg nyugodt szivvel:)

2014. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!