Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 velemeny?...

Nokia lumia 520 velemeny? Olyanok valaszoljanak, akiknek mar regebb ota van!

Figyelt kérdés
Valakitol azt hallottam, hogy amikor megvette, akkor jo volt, de egy fel ev utan folyton lefagyott, es a programok alig mentek. Ez igaz???

2014. márc. 4. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

határozottan nem. ezek az alsókategóriás androidra jellemző adatok amit a nyilván egy olyan valaki mondott aki még csak hírből hallott a wp-ről

az az op rendszer amit az 520 használ az még az ios-ek stabilitásával is felveszi a versenyt, azt a versenyt aminél az android a rajtnál elesik és felakadt szemekkel rángatózva vizeli össze magát (ejj micsoda hasonlat)

továbbá a wp rendszerek nagyon jól optimalizáltak a saját rendszerigényük alapján megépített telefonokra.ami annyit jelent hogy akku függvényében 3-4 évig is kifogástalanul akadás és fagyásmentesen működik

és a felhasználói élmény 2-3 év után is ugyanolyan mint az első pillanatban..

a rosszulinformált haverodat egy ilyen kijelentésért hozzáértő topicokban már ízekre szedte volna a netes társadalom

2014. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
utálom a WP-t, de amit az első mondott, az szóról szóra igaz
2014. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én fél éve használom. Ha monden szart leszedsz a Store-ból (igen, sajnos az vacakul megírt appok itt is jellemzőek) akkor előfordulhat, hogy beakad a telefon memóriájában egy app, amit nem tud bezárni (Ezt a GDR3-al kiküszöbölték, de helyette jött más "hiba").

Lényeg az, hogy nagyon pöpec telefon. gyors, nem akadozik. És támogatott. Stabil. Én szeretem.

2014. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!