Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? IOS...

Milyen telefont vegyek? IOS vagy Android?

Figyelt kérdés

Amire használom a telefont az zenehallgatás és internet böngészés, képek szerkesztése de ez más csak másodlagos. Szóval az igényem, hogy gyors, egyszerű kezelhetőségű, és megbízható legyen a gép.

Amikre gondoltam: iPhone 5S, LG G2, Samsung Galaxy S4/S5, Nexus 5



#Android #Apple #IOS #S5 #5S #mobilböngészés
2014. márc. 4. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Attól függ, hogy neked melyik tetszik. Igazából a fenti telefonok között sebességben akkora különbség nincs. Jó van, de használat közben annyira nem észrevehető. Szerintem itt tényleg az dönt, hogy neked melyik jön be jobban. Nézegess videókat, képeket, melyik hogy néz ki, hogy működik, mennyire egyszerű a kezelése stb.. Ha szereted a főképernyőt és a "widget"-eket, akkor egyértelműen Android. Egyébként nekem az S4 nagyon tetszik, szerintem nagyon pofás kis teló.
2014. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
iOS, az android is az próbál lenni... Az elmond valamit hogy az emberek 90%-a aki egyszer használt iPhonet annak semmit más nem kell többé, ezt bizonyítja hogy eddig minden évben az újabb iphone megdöntötte az elözö eladási számát..
2014. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SylwerStone ***** válasza:
56%

Az IOS-t több országban, Pl Magyarországon, már a Windows Phone is leelőzte, csak úgy mondom ;-)

Az Iphone csak egy divattermék, amin megfizeted az almát

De mindenkinek szíve joga, hogy milyen telefont vesz

2014. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Az összes iPhone-t kipróbáltam, több héten át. Most HTC One-t használok, és már több, mint fél éve megvan.
2014. márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Ezekközül Nexus 5.

Azért egy 5"-os kijelzőn jobb netezni, mint egy 4"-oson.

2014. márc. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bp1985 ***** válasza:
Pont az ios próbál android lenni. Nézd meg, a 7-es már úgy néz ki. Az Apple az utóbbi időkbe rengeteget bukott.
2014. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 YourDestiny ***** válasza:
Sok felsőkategóriás kütyü megfordult a kezemben, igaz, csak rövid időre. Nem vagyok gyümölcs rajongó, de az 5S egy rohadt jó készülék, el kell ismernek. Egyetlen olyan telefon van, amit elé helyezek, az pedig a HTC One. Androidos létemre írom, hogy ha csak a fenti készülékek játszanak (S5 kivételével, mert azt mégcsak közelről sem láttam), akkor alma.
2014. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A megbízhatóság szempont volt, ezért leginkább az 5s. Az lesz leghosszabb ideig támogatva és nem kell majd 4 év múlva kidobni, mert még akkor is apsz majd legalább 60 ezret érte. Androidból meg nexus 5, egyszerűen azért mert nexus. Ez mindent elmond.
2014. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zs Máté ***** válasza:
80%
Amelyik szimpi. De én Android párti vagyok.
2014. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!