Normális android?

Figyelt kérdés
Létezik olyan androidos telefon max 60-65eFt körül ami megbízható, nem fog szaggatni, fagyadozni? Most egy Sony Xperia P-m van amivel kegyetlenül megszívtam, fagy, szakadozik, nem lehet felvenni ha hívnak....és ezért anno kidtam 72ezret! Egy megbízható, normális androidos telefont keresek, de lumiában is gondolkodok, írnátok jó androidos telefonokat ebben az árkategóriában? melyik Nokia Lumia érné meg, ha az lenne?

2014. márc. 5. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne olcsó főzött romot rárakni?
2014. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Galaxy S advance. Céges telefonként használom már másfél éve. Nem "fagyadozik". Használtan szerintem már 20-30 körül megkapod.
2014. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretném sufnituningolni
2014. márc. 5. 16:18
 4/8 A kérdező kommentje:
A Galaxy S advance-ről már rég letettem, két ismerősömnek is csak a baj van vele, pedig egyikük se nagyon strapálja
2014. márc. 5. 16:32
 5/8 SylwerStone ***** válasza:

Xperia SP

Lumiából pedig 820

2014. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3


Custom rom telepítése: 0 forint

Új telefon: 60-65 ezer forint.

Egy kicsivel olcsóbban kijönnél ha kb 2 órát ráfordítanál az életedből.


De mondjuk P már amúgy is elég régi telefonnak mondható, szóval lehet amúgy is itt lenne az ideje cserének.


Legmegbízhatóbb, leggyorsabb, legjobb Androidos telefonok a Nexus készülékek. Nexus 5 nagyon drága, újonnan még a 4 is drágább, mint 65k, de használtan már talán találnál ennyiért, és akkor annál nincs jobb.

Újonnan Xperia SP, esetleg Moto G lenne jó, utóbbi itthon nem kapható hivatalosan, csak egy boltot tudok, ahol meg lehet venni.

2014. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zs Máté ***** válasza:
Samsung Galaxy Ace 3 vagy S3 mini
2014. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Osynho ***** válasza:
Nexus 4, akar hasznaltan, garanciaval,
2014. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!