Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc 8x, Lumia 820, sehol sem...

Htc 8x, Lumia 820, sehol sem kapok magyar menüvel?

Figyelt kérdés
egy rohadt webshopnak sincs úgy telefonja meg egyik nagyobb hivatalos üzletnél sem tudom megvenni mert nincs....más telefon meg nem felel meg(min 1 giga ram,wp 8,legyen led világítás hátul)...ja és max 60k
2014. márc. 5. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az összes wp8 as telefonon van magyar menü, max haszn. utasítást nem kapsz, csak angolt.. Nekem is így volt, de van magyar nyelv a mobilon, sőt a webshop még átalakítót is adott, mert angol töltője van a telefonnak.. Hív fel őket és kérdezd meg :D
2014. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sikerült venni kétlek írd már meg h hol mivel én is pont így állok ahogy te kérdező (60k alatt WP8 és 1Gb ram)
2014. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de azt mondták,hogy ezekbe nincs :/
2014. márc. 6. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!