Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem látja a telefon a micro...

Nem látja a telefon a micro sd memóriakártyát?!

Figyelt kérdés
Leformáztam laptopon a kártyát és nem látja a telóm (Lumia 620). Csináltam már gyári visszaállítást a telefonon, de még mindig nem látja. Lehet, hogy túl régi a kártya? Ha jól emlékszem 2009 vagy 2010-ben let vásárolva.

2014. márc. 6. 08:53
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

SD vagy SDHC? Elvileg az SDHC szabványos készülék lefelé kompatibilis, SD-nek is mennie kellene.

Szerintem vmi class1 vagy class2 lehet, kor túl lassú és lehet, hogy az nem fog menni.



Vaaaagy el van szúrva a formázás. Teló nem tudja formázni? Egyáltalán nem érzékeli?

2014. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani. Átettünk egy másikat a telóba azt látta, aztán vissza az enyémet és megtalálta. Rögtön le is formáztam a telóval.
2014. márc. 6. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!