Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy a telefonom,...

Prym kérdése:

Miért van az hogy a telefonom, ha mással sms-ezek, időnként "nem kompatibilis üzenet"-et kap?

Figyelt kérdés

+5030 as számról jön, és mindig kérdezem az illetőt, akivel beszélek, hogy ha ő küldte akkor mi van benne, (nagyon kaki hacsiról van szó) mivel nem tudok mms-t és emotikonokat fogadni. nem küldenek soha semmi ilyet, de azért kezd egy kicsit érdekes lenni, mivel most vasárnap kaptam az első ilyen üzit és azóta jött még 4... sehogy nem tudom megnyitni, nem lehet rá válaszolni, és nem lehet felhívni a számot. a kérdések a következők

milyen szám a +5030-as szám?

miért nem tudom megnyitni?

ha rámentem a a simre és azt átteszem egy másik(jobb) telefonba, akkor meg lehet vajon nyitni?

/ ha hazaérek kiírom a típusát, fejből sajnos nem tudom :( /



#telefon #Samsung #érdekes #nem kompatibilis üzenet #samsung xcover
2014. márc. 6. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
5030 = mms szerver. Sajátítsd el a készüléked használatát.
2014. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na és azt hogy?
2014. márc. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!