Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Black frissítés óta...

A Nokia Black frissítés óta (egy hónapja) szinte naponta, vagy 2 naponta egy adott pillanatban újraindul a mobilom. Mi okozhatja? Nokia 1020-as

Figyelt kérdés
Létezik, hogy a PC-n lévő vírus fertőzi meg a mobilt, ha összekötöm az adatkábellel, és fájlokat másolok egyik eszközről a másikra? Azért kérdezem, mert a PC-m is rendszeresen újraindul, és gyanítom, hogy vírus okozza.

2014. márc. 6. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A vírust kizártnak tartom, mert bár pontosan nem tudom elmagyarázni, de egyszer olvastam erről, hogy minden folyamat külön-külön ellenőrzés alatt működik, lévén hogy zárt rendszer a WP, szóval lehetetlen hogy vírusos legyen. PC az más.


Viszont nekem is 1020 van, és bár nem ilyen sűrűn, de nekem is újra szokott indulni Black óta. Valószínű valami bug, amit előbb utóbb javítanak. Ha mindenről csinálsz biztonsági mentést, akkor érdemes egy HR-t csinálni, hátha megoldja a problémát... én jelenelg nem tudom hova lementeni a képeimet, így marad az újraindulás.

2014. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Igen, kifejezetten a Black frissítés óta jelentkezik nálam (is) ez a probléma ha visszagondolok rá. A biztonsági mentés szerintem is hasznos ötlet. Talán ha írunk erről a Nokia Care-nek, kapunk valami használható visszajelzést. Ha szoftveres hiba miatt indul újra, lehet, hogy már dolgoznak a kijavításán, de én azért írok nekik, mert ez elég zavaró.
2014. márc. 6. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!