Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős segítséget kérek?

Sürgős segítséget kérek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy új romot akartam felrakni a huawei ascend y300-as telefonomra. el is kezdtem leírás alapján, bootloader nyitás megvolt, root is. majd amikor felakartam rakni az új romot (cyanogenmod) akkor azt írta hogy failed és utána nem csinált semmit. kikapcsoltam majd be megjelent a huawei logo rezgett még egyet megint a logo és utána betöltötte a TWRP-t. és onnan nem megy sehova. leszedtem a huawie oldaláról is a romot és azt se tudom felrakni. ezt megtudom csinálni itthon vagy szervízben? kérlek titeket segítsetek!!

2014. márc. 8. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Recoveryben formázd le az egészed, meg wipe-olj mindent, és próbáld meg újra flashelni az egészet. Melyik leírás alapján csináltad?
2014. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2014. márc. 8. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy olyan verzióját töltötted le a romnak, ami nem megy twrp-vel?

Itt az volt a probléma: [link]

2014. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

ezt szedtem le.

megpróbáltam újra és most nagy sötétség nem reagál semmire, de a gombok világítanak.

2014. márc. 8. 13:11
 5/7 A kérdező kommentje:
meg azt írja hogy no MD5 file found, error flashing zip
2014. márc. 8. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, akkor telepítés előtt ki kell jelölgetni, hogy mit akarsz wipe-olni.

Itt az y300fire nevű csávónak is az volt a baja, mint Neked, és neki sikerült megoldania egy videó alapján, amit belinket.

[link]

2014. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönöm a segítségedet!!!! :) nagyon hálás vagyok! sikerült minden.
2014. márc. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!