Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tennem ezzel a...

Egylány31 kérdése:

Mit kell tennem ezzel a telefonnal?

Figyelt kérdés
Nokia E71 telefonnom van, és az a problémám hogy beakartam állítani az internetet, meg más dolgokat is, nem találtam a telefonba olyan menü pontokat, ami a felhasználói kézikönyvében van.Miért? AZÓTA gondolkoztam azon is hogy a telefon clone. De ha az is akkor is lennie kelllene benne normális menünek . összekapcsolom a pc-vel és nem telefonként ismeri fel hanem mintha csak egy pendrivet tettem volna rá. Létezik valami olyan módszer amivel visszajönne a menü mrg minden ami hiányzik belőle?

#hibás #Nokia E71 #menü pont #összekötés pc
2014. márc. 9. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy hard reset-et ( elfognak veszni az adataid, szóval mentsd le előtte)


http://www.youtube.com/watch?v=fePoGWSyRjc

2014. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, megnéztem a linket amit küldtél, de sajna nem tudok belőle kivenni semmit. légyszives írd már le hogy mit kell nyomnom a telefonon a reset-hez.
2014. márc. 9. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

1.ahova beírod a telefonszámot, oda ezt írd be: *#7370#

2. kidob egy ablakot, majd nyomj az OK-ra.

3. írd be: 12345

4. ok

és elvileg újraindul. Akkor katt az elsőre és kész.


Itt olvashatsz róla: [link]

2014. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) újra köszi a gyors választ, megcsináltam amit írtál de sajnos ez a telefon süket nem reagál a kódra sem. úgyhogy leteszek róla. köszi a segítséged. látom nagyon érted az ilyesmit linket is küldtél. szép napot
2014. márc. 9. 12:29
 5/6 Sándor G ***** válasza:

Akkor ez nem Nokia E71, hanem egy annak álcázott klón, nincs benne menű, se Gps, se bluetooth, és a kijelzője is kisebb, a ház csavarok is máshogy néznek ki.

Igaz?

dobhatod a kukába, szerintem szervízben nem érdemes égőzni vele.

Az akku ha jó talán ér valamit, pl. nokia E72 be megfelel.

2014. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sándor G ***** válasza:
Hard reset kódra se reagál gondolom, egyébként az sem érne semmit, de a szoft.frissítést se tudná fogadni
2014. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!