Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri NOKIA LUMIA 625-öt...

Megéri NOKIA LUMIA 625-öt vásárolni?

Figyelt kérdés
Akinek WP-je van, nem sok jót mondott eddig erről OS ről. Most viszont az érdekelne, hogy a 625-ről mi a véleményetek?

#vásárlás #telefon #Nokia #aggódás #lúmia #hatszázhuszont #haccászhuszonöt
2014. márc. 10. 14:53
 1/4 b95 ***** válasza:

Megéri.

Konkrétan a legolcsóbb LTE mobil jelenleg.

2014. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó telefon, de mondják, hogy április 2.-én, a Build konferencián bemutatják a Lumia 630-at. Szerintem várj még egy kicsit, mert jobb kamerát és 1 gb ramot ígérnek. Amúgy szerintem jó telefon.
2014. márc. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Illetve ezek csak kiszivárogtatások, meg ilyesmi, ez még nem biztos.
2014. márc. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Emberek ***** válasza:

Igen megeri. Az eddigi legolcsobb LTE kepes mobil, igaz a kijelzoje nem HD, ez latszik is rajta, de hiaba neki csak 512 mega RAM, tokeletesen fut rajta a rendszer. Annyi, hogy nehany alkalmazas, es jatek nem fog futni rajta.

Nekem bejott (egy lumia 925-tel) a WP, es a favebook messenger ota nem panaszkodok, de majd csak a 8.1-el lesz versenykepes, es olyan mint az alom a rendszer

2014. márc. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!