Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonguruk tudnátok segiteni?

Telefonguruk tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi telefonom,nem szines kijelzős,de angol oldalakon láttam ezt a hiba jelenséget i phone telóknál is,lehet ugyanazt jelenti? Tehát a hiba jelenség az hogy amikor beleteszem a kártyát és keresné a hálózatot,azt irja ki hogy NO SERVICE ez egy régi teló panasonic eb a 102 miniatür teló..Tehát mi lehet a hiba?
2014. márc. 10. 15:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
dobd ki a pics-ba oszt vegyél egy okostelefont! ma már az a menő!
2014. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Van okos telefonom több is,de ilyen cukifonom nincs csak 1,ha elolvastad volna komolyabban a szöveget irtam hogy okos teelfonok is ki irják a NO SERVICE szöveget


Tehát nem a telefonom van a hangsúly hanem a problémán

2014. márc. 11. 07:12
 3/12 Wadmalac ***** válasza:
Nem lehetetlen, hogy a SIM nem kompatibilis. Vagy simlockos a telefon és ezzel a SIM kártyával nem megy.
2014. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bekapcsolásnál kiirja hogy vodafone,de telenoros kártyát is tettem bele és azzal is ezt irja ki,illetve a telenoros kártyának látom a telefonkönyvben lévő adatokat,ha ez jelent valamit.?
2014. márc. 11. 10:57
 5/12 Wadmalac ***** válasza:
Vodafone-függő lesz az a teló. Akkor ez telenorral nem is fog menni. Esetleg utánanézhetsz a függetlenítésnek, ha megéri neked erre a telóra még kiadni 2000-5000,- Ft-ot.
2014. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wadmalac ***** válasza:
Régen pl. a pannonnál a 3210 Nokia előfizetéshez akcióban adtak egy feltöltős Siemens C25-öst, az csak a saját kártyájával ment, még másik pannonossal sem. Lehet hogy ez is ilyen.
2014. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 12:12


jó csak ezt a telót nem is forgalmazták MO-n eggyik szolgáltatónál sem,igy kétlem hogy lenne hozzá programjuk..De bevihetem,max kiröhögnek..

2014. márc. 11. 13:36
 8/12 Wadmalac ***** válasza:
Ne oda vidd, vmi független, szervizzel rendelkező mobilboltba vidd. Sőt, lehetőleg olyanba, ahol ismerős is van. Mert a hivatalos szolgáltató nem fog neked segíteni.
2014. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahova eddig vittem ott mindenkinek leesett az álluk hogy ilyen kicsi telót még nem láttak,és hát nincs hozzá semmijük..
2014. márc. 11. 14:55
 10/12 Wadmalac ***** válasza:
Na akkor lesz vele gondod.
2014. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!