Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha online töltök pénzt a...

Ha online töltök pénzt a feltöltőkártyás telefonra az is megnöveli a használhatósága idejét?

Figyelt kérdés
jó ideje nem töltöttem dominós kártyámat, most kapok észbe jövő hónap elején lejár. sosem voltam még ilyen közel lejárathoz. emlékszem ha belépek az otp fiókomba online, ott is tudtam telefont feltölteni régebben. ha így csinálok is meghosszabítja a lejárati dátumát ugyanúgy? egyébként egy feltöltés mennyi idővel hosszabbítja meg? vagy függ az összegtől? sosem figyeltem ilyenekre
2014. márc. 10. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
osszegfuggo, de a legalacsonyabb feltoltest kiveve 1 evig kitolja mindegyik. mindegy h. online toltesz-e fel vagy automatanal, esetleg kaparos kartyaval.
2014. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!