Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kipróbáljam a...

Szerintetek kipróbáljam a vízállóságot?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy Sony Xperia z1-et.

Nem tudom,hogy kipróbáljam e a teló vízállóságát.Éppen nyaralunk,most kéne nekem ez a "tudás"

Szerintetek megbizzak a telefonban annyira,hogy kipróbáljam?


2014. márc. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Jah dobd a melyvizbe!

Ha beazik akkor meg tudod gariztatni

Csak ugy dobd el h megtalald utanna mert a szolgaltatók tengerbehajított telefont nem potolnak xD

2014. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Xd mondjuk ez teljesen igaz.Hivatalosan is ki van jelentve,hogy vízálló.
2014. márc. 10. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan próbáld ki...NAGYON figyelj oda hogy minden csatlakozója be legyen "dugózva".

2014. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem próbálnám ki, de mivel van ( ha van ) rajta garancia és elméletileg vízálló, ezért ha akarod, akkor mentsd le a fontosabb adatokat és dobd be a vízbe. Ki kell (!) cserélniük, ha véletlen tönkremegy. Ha van garancia, de azért mentsd le az adatokat...
2014. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sem próbálnám...tudjuk ezt az elméleti dolgokat hogy mennek itthon. a végén rámondják, hogy nem csinálják meg gariban, te meg max mehetsz fogyasztóvédelemhez, ha nem tetszik. sajnos itt így megy.
2014. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!