Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos alkamazást lehet...

Androidos alkamazást lehet valahogy magyarosítani?

Figyelt kérdés
Játéknál pc-re való magyarítást rá lehet másolni,vagy lehet valahogy apk-t magyarosítani?
2014. márc. 12. 04:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,San Andreashoz is pl én csináltam meg a pc-s változatból.Mit akarsz magyaritani?
2014. márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most kezdtem el a galaxy on fire kettőt.Elég sok benne a párbeszéd ugye és az ilyeneket jó volna ha lehetne magyar nyelven élvezni.Az ilyen szerepjátékok úgy az igaziak ha érti is az ember mi zajlik,mit kell csinálni.

Tehát akkor hogy működik ez a pc-s változatból való magyarítás?

2014. márc. 12. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
San Andreasnál volt külön program, plusz az apk fájlt is ki kell csomagolni android sdkval.
2014. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az valami maszek program akkor,nekem valami általános megoldás szükséges.
2014. márc. 13. 07:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen megoldás nem létezik. Manapság alap elvárás legalább gy idegen nyelv ismerete is. Azonkívül köze sincs a szerepjátékokhoz. Ez egy "űrszimulátor"...
2014. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nana azért az nem biztos,ha nem felejtem el délután ránézek hogy megoldható e a magyaritás
2014. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!