Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60 -ért Xperia Z, vagy 50...

60 -ért Xperia Z, vagy 50 körül HTC One X?

Figyelt kérdés
Kecsegtető az Xperia FUll HD kijelzője, viszont utálom alul a képernyőn lévő gombsort, valamint filmeket sem nézek rajta, csak internet. Ehhez meg elég lenne szerintem a HD kijelző! A HTC csinosabb, jobban ettszik :)
2014. márc. 12. 08:03
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

"utálom alul a képernyőn lévő gombsort"

Akkor nehéz évek várnak rád, egyre több gyártó át fog állni a virtuális gombokra. Mert az csak akkor van ott, ha kell.

Oszt' egy beázáshoz mit szólnál?

A fullHD tényleg értelmetlen, de nehogymár ez legyen a lényeg a telóválasztásnál.

2014. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A beázás pl. a Sony esetében nem gond!:) A HTC -nél jól megoldották, a Samsungnál is, hogy ne a kijelzőn legyenek a gombok! Ám, rootolt telóra rálehet dobni a fullscreen! nevezetű programot, amivel el lehet tűntetni a gombsort:)

No, de ismét a felbontásra visszatérve, a Sonynak erősebb a hardvere, stb., viszont számomra játékra nem mérvadó, nem nagyon játszanék vele. Filmnézés is kilőve, szinte semmi videót nem nézek!:) Csak netezésre lenne használva, az meg jó gyors legyen, mikor rácsatlakozom a wifire, gyorsan szinkronizáljon, stbstb.

A kijelzőfelbontás nem fontos számomra (főleg, ha a Full HD a videók-képeken látszik meg), sokkal fontosabbak a színek. Ezügyben a HTC a nyerő. Viszont One X -et is nehéz 50 körül találni! A 10 ezres felárat meg nem tudom, hogy így is megéri-e (tudván, hogy a Sony specifikációja jobb).

2014. márc. 12. 11:03
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Azért a Z már újabb, így jóval erősebb gép. Ha szeretsz mókolni nem gyári rendszerekkel, jó választás. Ha gyári marad, akkor nekem nem kéne Sony, bármekkora bivaly harver jellemző rá. A One X régebbi hardver ellenére is lesz olyan gördülékeny, mint a Sony, maga a Sense viszont sokkal jobb, mint a Sony jelentéktelen felhasználói felülete.
2014. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sokan mondják, hogy milyen jó a Sense 5.0, nekem nem tetszik :/ A Sony kezelőfelülete jobban tetszik, bár ez szubjektív tényező!

Van egy jó 60 ezres ajánlat, ami az Xperia -t illeti, HTC -k meg szintén 55-60 körül vannak. Meggondolom!:)

2014. márc. 12. 12:22
 5/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az, hogy letisztult, és nincs szarrá csicsázva, szerintem előny. Egyébként volt hozzá szerencsém, kegyetlen jó felület.
2014. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül az Xperia Z mellett döntöttem:)
2014. márc. 16. 18:52
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Szerintem nem fogod megbánni. Nekem bevált.
2014. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!