Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC WILDFIRE S elrontottam?...

HTC WILDFIRE S elrontottam? Ezt vissza lehet valahogy csinálni?

Figyelt kérdés
Helló! Hzc Wildfire S-m van, és kevés rajta a belső tárolóhely ezért ki szokta írni h szabadítsak fel tárhelyet. Ezért mindig törlöm netes előzményeket, facebookosokat, meg a beállítások-alkalmazások-kezelése, ahol tudom az adatokat. Így az órát is szoktam, mert van hogy több időpont van beállítva ébresztőóránál. Tegnap töröltem az óra widget adatait is, és azóta nem lehet a 3 alap (6,7,8 óra) ébresztőórás beállításnál többet beállítani pedig elég fontos lenne. Ezt valahogy vissza lehet csinálni? Vagy mit tudok ilyenkor tenni, hogy újra jó legyen? Simán bejön az ébresztő, beállítom mikor akarom h keltsen rámegyek h Kész, és utána mégsem jelenik meg :/ Köszi előre is!

2014. márc. 12. 10:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!