Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltató ideálisabb...

Melyik szolgáltató ideálisabb nekem, a T-Mobile, vagy a Telenor?

Figyelt kérdés

Nem használok semmilyen mobilos netet, nem is szeretnék sosem (ahol tartózkodom, a teljes területen van wifi lefedettség), telefonálni is nagyon-nagyon ritkán szoktam (1-2 hetente, ha megcsenget párom, hogy hol vagyok, vagy szüleim! :) ) S évente egyszer-kétszer szoktam feltölteni a telefonomat (jelenleg telenor) 3000 forintra és a szintén telenoros páromat szoktam hívni, ha nem találom megfelé az egyetem környékén, vagy, ha szükség van rá, egyebek :). Úgy tudom, most nálam olyan 30 valahány forint a percdíj, bár sosem foglalkoztam vele, nem is nagyon érdekelt a téma. Szobatársam T-mobile -os és ő azt mondta, hogy, ha felszeretne hívni egy adott T-mobilos számot, az neki olyan 15 forintjába kerül percenként, ami tök jó (bár neki van valamilyen előfizetésféléje).


Megszeretném kérdezni, hogy, ha veszek egy sima t-mobilos simkártyát, akkor ez a percdíj rám is vonatkozni fog? Semmi extra nem kellene, csak a T-mobilosokat ilyen jó áron hívni!:)

A váltás telefon miatt lenne, mivel az T-mobil függő: )


Köszönöm!


2014. márc. 12. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ő is T-mobilos lesz, akkor lehet iyen díjcsomagot igényelni, de ilyen percdíjat csak előfizetésesként fogsz kapni
2014. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!