Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone rendszerre...

Windows Phone rendszerre hogyan tudok alkalmazást letölteni?

Figyelt kérdés
valami gyerek sarokkal nyaggat, néztem neten is nem tudok rájönni. nokia lumiám van, esetleg akinek ilyen van, le tudná nekem írni milyen műveleteket végezzek elejétől a végéig. köszi. oltásokat kihagynám köszi.
2014. márc. 12. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az van hogy a wp appstorejából ugy tudsz letölteni ha van aktív microsoft profilod valaki@live.com

na most ha te a születési dátumodnál olyan számot adtál meg ami szerint te még nem vagy 18 akkor nem enged csak külön eljárásokkal letölteni


jelentkezz be gépen és írd át a születési idődet...de lehet hogy telefonon is a fiókoknál is be lehet állítani

2014. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18 év felletti vagyok, annyit is írtam be mégse enged semmit.
2014. márc. 15. 11:07
 3/11 A kérdező kommentje:
pls csak az írjon aki el tudná nekem magyarázni, normálisan lépésről lépésre akár skypon pl. köszönöm, de ezekkel a nesze semmi fogd meg jól válaszokkal mit kezdjek?? írjak be 18 év felettit, az van beírva....
2014. márc. 15. 11:13
 4/11 anonim ***** válasza:

na most mégis mi nem érthető a válaszomból?

lépésről lépésre?egy microsoft account kb annyi kreativitást igényel mint egy freemail fiók megcsinálása

leírtam hogy csinálj rendes microsoft accountot és lépj be telóról

ha teljesen anafabéta vagy akkor csinálj egy biztonsági mentést a cuccaidról csinálj egy gyáribeáll viszszaállítását és csinálj egy új microsoft fiókot és minden jelölt pontot tölts ki értelemszerűen rendesen

nem lehet vele baj


na ez már elég szájbarágós válasz?

ha ez sem megy akkor kérj meg valakit aki nem tartja boszorkányságnak a színes tv-t hogy fogja meg a kiskezedet és csináljátok meg ugy szépen.


egyébként nem értem hogy egy áltisk 3. osztályos net (freemail,stb)account létrehozása anyagot nem tud értelmezni annak minek okostelefon...

2014. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

gyereksarok opcióval csak akkor nyaggat ha nem vagy még 18

írd be születési időnek hogy 1995 jan 1

2014. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
91et írtam be és nyaggat
2014. márc. 19. 12:10
 7/11 A kérdező kommentje:
4. válaszoló ezt csináltam és most se enged semmit
2014. márc. 19. 12:33
 8/11 A kérdező kommentje:
csak olyan írjon aki hajlandó lenne skypon elmagyarázni. mert ezek a válaszok semmit sem érnek. bementem a tmobilba ott sem tudtak semmit sem mondani.
2014. márc. 19. 12:46
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor légyszives csinálj egy biztonsági mentést képekkel telefonszámokkal stb ami fontos

ÉS CSINÁLJ EGY GYÁRIBEÁLL VISSZAÁLLÍTÁSÁT

majd készíts egy zsír új microsoft fiókot

2014. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ok
2014. márc. 19. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!