Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenlegi piacon milyen...

Jelenlegi piacon milyen telefont vennétek 110 ezer forint környékén?

Figyelt kérdés
Mit ajánlatok? Eddig samsung s3am volt de ennél jobbat szeretnék mindenképp, nem vagyok amugy annyira megelégedve samsunggal, állandoan ujra indul, kikapcsol stb., Megbizható gyors, erős aksiju telefon kéne na meg persze jó kamera és éles kijelző. Nexus 5, sony xperia z, htc one ezeket neztem

2014. márc. 13. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az általad felsoroltak a legjobbak ebben a kategóriában, vedd azt amelyik jobban tetszik vagy amelyiknek a tulajdonságait jobban ki tudnád használni.
2014. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 YourDestiny ***** válasza:
Ha a HTC One a listán van, az én szememben rettentően egyértelmű a helyzet. Tudjuk, hogy tökéletes telefon nincs, ahogy semmi sem az. De a jelenlegi mezőnyben olyan magasan a legtökéletesebb darab, hogy szinte már büntet. Viszont az is biztos, hogy újat nem veszel 110 ezerért, még egy év garival se nagyon.
2014. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 YourDestiny ***** válasza:
Mondjuk azt hozzátenném, hogy a kamera csupán középmezőny, és az akku is átlagos. Ezt jó megjegyezni.
2014. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

[link] 105ezer

[link] 116ezer

de amúgy nem lehet újonnan venni ennyiért, tényleg :D

2014. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Irtam hogy 110ezer környékén persze +- 5-10ezer forint de maradjunk annyiban hogy 115 a max plusz postaköltség. Ennek tudatában irjátok meg mit érdemes ma venni, koszonom.
2014. márc. 13. 13:43
 6/21 Wadmalac ***** válasza:
88.000 a ZR.
2014. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Zr az melyik?
2014. márc. 13. 15:20
 8/21 YourDestiny ***** válasza:
Sony Xperia ZR.
2014. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Ha már piacon lett volna, amikor a Z-t vettem, valószínűleg inkább ezt választom. Az 5"" farzsebben nem túl kényelmes.

2014. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 kaszas9714 ***** válasza:

LG G2 számomra az egyértelmű választás. A HTC One is egy remek telefon, de a kamerája miatt nem választanám, ráadásul számomra pici a kijelzője. A G2 szinte tökéletes. Gyors, gyönyörű, minőségi, remek kamerával. Tényleg szinte hibátlan. Én őt ajánlom!

Xperia Z-t felejtsd el, akad a fullHD kijelző miatt. Nem zavaróan, de ha már veszek egy ilyen felbontású kijelzőt, nekem ne akadozzon. Ráadásul oké hogy éles képet ad, de iszonyatosan fakó színei vannak. Még az én Note 2-m is jóval szebb kijelzővel rendelkezik, pedig az 5.5"-on csak HD

2014. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!