Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a ICS...

Miért van az, hogy a ICS youtube appban nem laggol a találati lista, ebbe az új fehér szinűbe meg akadozik össze-vissza?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy az új fajta youtube app le van butitva a végtelenségig, mégis többet fogyaszt minden tekintetben. Most akkor fejlesztik a programokat vagy visszafejlesztik?


Tud valaki értelmes magyarázatot adni arra, hogy miért kell szétverni azt, ami már egyszer jól müködött?


Mert azt értem én, hogy le kell butitani a népet és ezért csökevényesitik le a funkcionalitást...


Vagy most mivan? Ha nem barmolnák szét a szoftvereket, akkor nem lenne akkora igény az ujabb és gyorsabb telókra?


Mert kicsit pofátlanság, hogy a funkcionalitás csökken az erőforrásigény meg növekszik. Akkor most azért vegyek jobb telót, hogy a kevesebb funkciót tudjam használni, de azt legalább akadozás nélkül?


2014. márc. 13. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem nem szaggat. Ráadásul butítva sincs, sőt..
2014. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja ertem akkor keves hozza egy 60ezer forintos telefon....nonszensz
2014. márc. 14. 12:51
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyebkent nekek is csak a legujabb verzio akadozik, az 5.5.27es. Visszatettem az eggyel korabbit, ami teljesen ugyanugy nez ki es mukodik, es az meg nem akadozik.


Meg kulonben azt sem ertem, h mikor fektetve van a kijelzo akkor ebben is akadozik a gorgetes, allitva meg nem.


A google maps is hasonloan gáz, az uj feher kinezetu tiszta lassu, a regi meg ugyanazt tudja, ugyanazt a terkepet jeleniti meg megis normalis sebesseggel.


Nem tudom akkor mit hulyitik a nepet, h majd a 4.4es android mar nem fog annyira akadozni, mikozbe meg mindent a lagra eleznek ki.

2014. márc. 14. 13:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ára nem jelent semmit, drágán is lehet szart venni.
2014. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

és olcsón lehet jót? Gondolom nem.


xperia L egyébként

2014. márc. 14. 13:40
 6/14 A kérdező kommentje:

tesómnak lg f6 van és ott is ugyanaz a tendencia van, hogy jönnek a frissitések, egyre jobban le van butitva minden app és mégis lassulnak.


pl ez a fehér szinü youtube app a találati listában meg a related videóknál tökre nem azokat adja ki mint a korábbi verzió meg az böngészős változat. Arról nem is beszélve, hogy google+ tagság nélkül a kommentek nem hogy nem irhatóak de még csak nem is olvashatóak el végig.

2014. márc. 14. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is L van, és tökéletesen fut minden. Úgyhogy ez user error (ahogy azt sejtettem előre).
2014. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nekem le van tiltva minden animáció, le van tiltva minden nem használt gyári program, nem él önálló életet a telefon. Nem használok többféle chatprogramot a háttérben, sőt egyet sem. Facebook üzeneteket is böngészőből nézem. Olyan böngészőből, amiből ki lehet lépni!


ADW Launchert használok ilyen full egyszerű beállításokkal, még a háttérkép se gördül és összesen két darab home screenem van.


Helymeghatározás letiltva, stbstb.


szóval én nem vagyok hülye a telefonhoz az egyszer biztos.


Az akadozást meg a 5.5.27 és a 5.3.28 verziót összehasonlítva fogod érzékelni.


Érdekes modon mindig ezekkel a túlméretezett google appokkal van a baj mindig.

2014. márc. 14. 14:09
 9/14 A kérdező kommentje:
meg egyébkétn is csak ilyen kicsit akadozik, meg akkor erölködik nagyon, mikor találati listát megdobod erösen, de nemértem mire fel, mikor korábbi verziókban ez nem okozott problémát.
2014. márc. 14. 14:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Leszedtem az általad írt verziót is, és semmi gond vele. A hozzáértésedet meg ne emlegesd, ha letiltasz minden funkciót, ami okossá tesz egy telefont...
2014. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!