Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Iphone...

Melyiket válasszam? Iphone 3G, LG gt540 vagy Sony Xperia X8?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? Anyagilag sajnos csak ezek jöhetnek szóba...


Köszi előre is mindenkinek...


2014. márc. 13. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon minimálisan talán az x8.
2014. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
iPhone. De egy hete a media marktban a Lumia 520 19000 Ft volt, azóta nem jártam ott, de lehet hogy még annyi.
2014. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

LG 540-es a legjobb ezek közül, 600MHZ processzor, 256MB ram, X8 is hasonló, de kevesebb a ram. Iphone meg túlárazott.


Bár támogatása egyiknek se igazán van már sztem, X8-ra vannak elég jó főzött romok, enyémen is 4.1.2-es van, persze butított, de teljesen gyors és stabil.


Kérdés mennyid van, de szerintem tuti vannak olcsón sokkal jobb telefonok ismert ezek közül egyik sem mai darab, sőt.

2014. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!