Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciális iPhone 5-öm hova...

Garanciális iPhone 5-öm hova vigyem?

Figyelt kérdés
Ma voltam az Euronics-ben, mert itt vettük augusztusban, és a nő undok módon majdnem hogy csak ki tessékelt a helyiségből. Hogy ott nem törődnek ilyenekkel. Apple boltba kell menjek, (helyileg: iStyle) vagy hova? Egyébként az EarPods-cal van problémám. Előre is köszi a választ.
2014. márc. 13. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

iSTYLE üzletek listája, ami csak Budapesten van:


iSTYLE Andrássy 36.

iSTYLE Árkád

iSTYLE Deák tér – Fashion Street

iSTYLE Duna Plaza

iSTYLE Mammut

iSTYLE Westend

2014. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vásárlás helyén mindenképp intézkedniük kell. Menj vissza, fenyegetőzz panaszkönyvvel, anyázz, aztán csak megcsinálják
2014. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így van...az egy dolog, hogy Apple garancia van rá, de mivel ők forgalmazták, ezért nekik IS teljesíteniük kell a garanciában vállaltakat(bár ebben nem vagyok biztos, hiszen elvileg hivatalosan csak APR-ek forgalmazhatják, gariztathatnak...szóval ez lehet indok a történtekre). Azzal viszont mindenképp előrébb leszel, ha az egyik iStyle üzletbe bemész, ők fognak segíteni.
2014. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg persze a szolgáltatók, hogy kiegészítsem magam.
2014. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Próbáltam neki megmagyarázni hogy augusztusban még azt mondták a garancia ide is szól. Tehát az Euronics-be is vissza vihetem, de a nő elintézte a dolgot egykis szem forgatással, és levegő fújással. Ekkor végigfutott bennem megint, hogy milyen segítőkészek a magyar emberek.
2014. márc. 13. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Csapj az asztalra, és hivasd ki a felettesét. El kell intéznie, különben egy fogyasztóvédelmi ellenőrzés során úgy megszexualizálják őket, mint annak rendje
2014. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez tetszene :) De nincs kedvem elmenni megint oda. Inkább elmegyek holnap a Westendbe az iStyle-ba aztán ott el rendezem. Minden esetre nagyon köszönöm hogy segítettetek. :)
2014. márc. 13. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!