Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdvözlet! Egy csomó helyen,...

Üdvözlet! Egy csomó helyen, elektronikai áruházakban meg hasonló helyeken kerestem tablet billentyűzetet?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy mindenhol csak angol van, azpedig van itthon, de nekem magyar kellene, 7" os tok kivitelben! Hol tudnám beszerezni, hogy ne külfdről rendeljem és várjak rá több hónapot, hanem azonnal átvehessem?
2014. márc. 13. 20:43
 1/7 anonim válasza:
Én anno a vaterán találtam. Vagyis volt magyar is, de mivel nekem nem számított, úgysem gépelek folyton, így angol kiosztásút vettem...
2014. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok, hogy a billentyűk festésének semmi köze nincs a gépelt szöveghez...
2014. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érzed? Azt mondod, hogy az itthon lévő normál billentyűzetet rá lehet venni az éjezetekre?
2014. márc. 14. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
A billentyűzet csak egy rakat gomb. Hogy az mit is csinál, azt külső szoftver határozza meg (firmware, vagy maga a windows).
2014. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kezdjünk ott, hogy Android, de értem, mire akarsz célozni vele. Viszont akkor ismertek olyan szoftvert androidra, ami lehetövé teszi nekem az ékezetes használatot?
2014. márc. 15. 13:14
 6/7 anonim válasza:
alapból, ha rákötöd a billentyűzetet, kiválaszthatod a beállításokban, hogy mit kívánsz, milyen kiosztással használni. Csak akkor matricázd fel a kicsi gombokat, mert nem fogod tudni.
2014. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már miért kérné? Tőlem egyszer sem kérte
2014. márc. 27. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!