Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy honnan tudnék ilyen telefont rendelni: Samsung Galaxy Pro B-7510?

Figyelt kérdés

Természetesen először a google-t használtam, de nem dobott ki semmi értelmes találatot, egy olyan oldalt sem ahonnan rendelhetnék.

Vagy ha esetleg van valakinek ilyen telefonja? Szivesen megvásárolnám, amennyiben fehér és kártyafüggetlen! :) köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 13. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáltad a Samsung oldalán? :D

Egyébként én nem vennék ilyet. Ez egy elcseszett BB másolat.

2014. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam igen, de Magyarországról szeretnék rendelni! :) Amugy a telefon arra amire nekem kell, tökéletesen megfelel! :) Most egy jóval magasabb kategóriájú "csúcsszuper" okostelefonom van, de kb fél órát bír... aztán a sok extra szuperkütyüvel amiből áll, nem megyek semmire, mert töltő nélkül még a sarki kisboltba se tudok lemenni :D
2014. márc. 15. 00:56
 3/4 anonim ***** válasza:

(Akku csere.)

Ha innen rendelsz, akkor külföldről hozzák be, de a magyarországi képviseletre fog először érkezni, így tulajdonképp olyan, mintha itthonról rendelnéd. Nincs VÁM, és EU-s készüléket kapsz.

2014. márc. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

Akku csere szóba sem jöhet, volt már, illetve az ezelőtti okostelefonomnak is ilyen betegsége volt, ahogy a környezetemben élőkének is! Sajnos ez a mai telefonok fő betegsége, megpakolják őket mindennel, az akksi meg nem bírja:/

Mégegyszer köszönöm a választ! :))

2014. márc. 15. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!