Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom bele esett a...

Mindenvan? kérdése:

A telefonom bele esett a vízbe, kiszárítottam hajszárítóval és most már működőképes meg minden de a képernyője mögött vannak ezek a vízfoltok, nem lehetne ezt eltüntetni?

Figyelt kérdés
Ezt valamilyen "házi gyógymóddal" nem lehetne megoldani?

2014. márc. 13. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
tegyél fel képet
2014. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Kapcsold ki, hagyd tedd erős nedvszívó anyagba pl papírtörlők közé, ha lehet, vedd ki az aksit, és reggelre kiderül javult-e.
2014. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosabb módszer, ha alaposan szétszeded (úgy hogy vissza is tudd szerelni) és az alkatrészeket beleteszed egy tál rizsbe úgy, hogy teljesen elfedje azt. Ugyanis a rizsnek igen erős nedvszívó képessége van. Várj vele 4 napot szereld össze és nézd meg az eredményt. (Minél tovább hagyod a rizsben annál biztosabb az eredmény.) http://www.youtube.com/watch?v=w1dFUBCXlQc
2014. márc. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Még régen egy SonyEricssonom úszott egyet, két napot szárítottam szétszedve, utána kapcsoltam be, de utána nagyon enyhén csökkenve 1 évig megmaradtak a kijelzőfoltok.
2014. márc. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:
2014. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
A hajszárítóval csak rontottál rajta. Ezer ilyen kérdésnél le van írva, hogy TILOS hajszárízózni... Reménykedj, hogy 2 nap múlva nem hal meg teljesen.
2014. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. márc. 15. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!