Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Nokia 625-t venni...

Megéri még Nokia 625-t venni manapság? Vagy mi az ami megérné most?

Figyelt kérdés

elvileg egy kb max 70.000-t tudok bevállalni, azt is részletfizetésben. Iphone 4s-t szeretnék 16gigával legalább, de sajnos az túl drága az én pénztárcámhoz. Használtan szerintetek megérné? ha igen, akkor hol nézelődjek?

Elvárásaim egy telefontól, hogy 2-3 évig bírja legalább, ne fagyjon le, zenehallgató része tökéletes legyen, a hétköznapokban segítségemre legyen az aplikációkkal, pl futó progi, mensi naptár, stb ilyenekre kell gondolni, filmet olykor tudjak nézni róla adott esetben. Egyetemi tanulmányokban is segítségemre legyen. Fontos a szinkronizálhatóság.


2014. márc. 14. 11:24
 1/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Csak WP vagy iOS jöhet szóba?
2014. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha nem, akkor ne vegyél használt telefont. Inkább nézd meg a Huawei Ascend P6-ot vagy Xperia ZR-t. Ár/érték bajnokok. Igaz, egy kevés még kéne hozzá. Ritka a túlárazott Lumia, a 625 szerintem nem éri meg az árát. Lepkefingnyivel több az 520-nál, és kétszeresébe kerül.
2014. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen korrekt a telefon. :)

nekem lumia 800van de teljesen megvagyok vele elégedve. :)

2014. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 év múlva is up to date, és más eszközökkel könnyen szinkronizálható telefont szeretnél, akkor Nokia Lumia. Egyetemi tanulmányokban az ingyenes Office nagy segítségedre lehet.
2014. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nos, lényegében szóba jöhet android is, de annyi negatív tapasztalatom van vele, hogy a most 2,5 éves középkategóriás (Live with walkman) androidos telefonom kb kukába való már, folyton tele van a memóriája, pedig alig van rajta valami, fagyogat stbstbstb. Igazából nem csodálom, nem mai darab,nyilván azóta sok minden fejlődött. Szerettem az androidot, de gondolkodom azért a váltásban.


Azért gondoltam a nokiára, mert stabilnak mondják nagyon és ezt a 625-öst kb 40.000ft-ért meg tudom venni a t-mobilenál, az meg árban egész baráti. Ellene szól, hogy olvastam róla negatív véleményeket, hibákat. majdnem 3 év android használat mellett azért megszoktam a testre szabhatóságot, és egy ilyen zárt rendszer, mint egy winphone, nem tudom mennyire jönne be. Fogtam már a kezemben,de idegen még azért.

2014. márc. 15. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
8.1 után nem lesz annyira idegen, de szvsz most is nagyon élhető a WP, nem kell aggódnod!
2014. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha droid után csak a stabilitás a fő elvárás, akkor oké. Ha bármi más, tépni fogod a hajad, mert sok téren kötött lesz a kezed. A Live meg ma már nagyon rossz példa. A maga korában sem volt egy etalon :)
2014. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!