Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a Google Play...

Mi a baja a Google Play áruháznak?

Figyelt kérdés
Eddig mindig le tudtam tölteni játékokat,zseblámpát stb... De már Csütörtök óta próbálkozok a letöltéssel,de semmi. Be kapcsolom a Wi-Fi-t rá is csatlakozik,aztán rámegyek a Play áruházra ott megkeresem ami kell nekem és letöltöm és csak töltődik de nem csinál semmit nem ír ki semmit csak egy kék csík mozog. Eddig egyből ki írta a %-ot is,de most nem tölti le. A telefonomon van elég hely,ha nem lenne ki írta volna hogy nincs elég tárhely vagy valami ilyesmit. Amúgy meg letöröltem a zseblámpát a mobilról amit régen töltöttem le és újra le akartam tölteni,de nem engedte.

2014. márc. 15. 21:01
 1/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Milyen készülék?
2014. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én azt csináltam ,hogy az alkamazások kezelésénél megkerestem a play áruházat és ott leszedtem róla a frissítéseket
2014. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ZTE Blade Super készülékem van
2014. márc. 15. 21:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Működik. A Saját alkalmazásoknál van egy lista,hogy eddig miket töltöttem le,onnan töröltem pár dolgot és most működik a letöltés
2014. márc. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!