Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyárvisszaállítást akartam...

Gyárvisszaállítást akartam csinálni az iPhone 3G készülékemen, de csak az Apple logó jelenik meg lassan 2 órája, miért? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igaz írta, hogy akár 1 órába is beletelhet ez az egész dolog, de azért lassan 2 órája csak az apple logót látom. Csináltam már hard resetet is a két gomb megnyomásával, de semmi, kikapcsol, majd ha visszakapcsolom ugyanott megáll a kép. Mit tudok tenni annak érdekében, hogy tudjam végre használni újra a telefont?!


Előre is köszönöm a válaszokat!



#iPhone #iPhone 3G #iPhone 5G
2014. márc. 15. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos hogy a jailbreak miatt van.


ITunes-szel csinálj egy teljes visszaállítást. / restore /

2014. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban lehetséges, hogy az miatt csinálja. Megpróbálom és írok, hogy mi a helyzet, köszönöm az ötletet!
2014. márc. 16. 00:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Na most van egy kis probléma, hiába dugom rá az USB-t változatlan a helyzet, az iTunes-ba nem jelzi, hogy rá lenne csatlakoztatva és ugyanúgy az alma jelenik csak meg. Mit tegyek?
2014. márc. 16. 00:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
UDF módban kell rádugni. Gugliban nézz utána
2014. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Utána is néztem meg is találtam és már majdnem kész voltam mikor az aktiváláshoz eljutottam. Majd rá kellett jönnöm, hogy gyárilag ez a telefon nem volt független, mert a Vodafone-os kártyámat nem fogadja el, szóval az aktiválásnál leragadtam.. Függetlenítenem kell a telefon meg miegymás, aszem' ez hosszú procedúra lesz főleg úgy, hogy életemben nem csináltam még ilyeneket..
2014. márc. 16. 02:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Otthon te azt ki nem függetleníted.
2014. márc. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miért mondod? Nem tűnik olyan nehéznek így leírás alapján, aztán persze lehet, hogy kell majd egy kis segítség: [link]


Az ilyeneket mind otthon szokták megcsinálni, szerintem nem nehezebb mint egy főzött ROM-ot rárakni bármely androidos telefonra, de cáfoljatok meg ha tévedek!

2014. márc. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!