Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki ha beviszem a suliba...

Ciki ha beviszem a suliba tölteni a telefonom?

Figyelt kérdés
Spórolni szeretnék, ennyire prózai az oka. Egyetemről lenne szó, könyvtárról. Egész nap bent is lennék, tanulnék.

2014. márc. 15. 23:11
 1/10 FIVESTAR ***** válasza:
70%
Ha olyan messze laknal, mint amilyen hullye vagy...sose ernel haza es ugy latom hontalan vagy mar jo par eve
2014. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem az. Én is tartok a táskámban egy töltőt, hogy ha lemerül a telefonom akkor simán fel tudjam rakni töltőre. Nem kell azt tudnia senkinek, hogy így spórolsz, ja cikinek tartod.
2014. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezzel semmit nem fogsz spórolni, egy telefontöltő alig fogyaszt. Számoljunk kicsit! Egy combosabb töltő 1A-t ad le, 5V mellett, ez 5W (ennél többet vesz fel, mivel nem 100%-os a hatásfoka, számoljunk 50-nel, ami nagyon alacsony lenne), tegyük fel, naponta 2 órán át töltöd. Ez 31(nap)*2(óra)*2(1/hatásfok)*5, azaz havonta 620 Wattórát spórolsz. 1 kWh 50 forint alatt van, ennél kevesebbet spóroltál.
2014. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy ciki, én a suliba hordom kimosni a szennyest meg elmosni a piszkos edényeket, és zuhanyozni is ott szoktam,
2014. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Jót teszel egy potenciális tolvajjal, nem kell majd töltőt is lopnia a telefon mellé...
2014. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 JulesM111 ***** válasza:
47%

Ez ebben a formában iszonyat gagyin hangzott.

Nagyon ciki...

2014. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De gonoszak vagytok... Beviszi szegény gyerek, hogy ne a villanyszámlát terhelje 25 forinttal, de azért az se lesz nagy baj, hogy ott virít mellette jól láthatóan a csodabunkofón :)
2014. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Spórolásról még annyit, hogy a táskába behajított töltő vezetéke valószínűleg sokkal hamarabb meg fog valahol törni, mintha otthon figyelne a konnektorban, napi táskába ki-berakás nélkül. Akkor majd a megspórolt száz forint áramköltséget egy kicsit majd ki kell egészíteni új töltő vásárlása céljából.


Irritáló az ilyen mértékű szarrágás, gondolom otthon a WC fala is tele van csipeszekkel, ahova a használt WC-papírt becsíptetik, mert a másik oldala még használható...

2014. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jo otlet...nem tudom miert bantjatok a faitalembert... en is ahol tudok sporolok...en a melohelyembol viszek haza minden nap 10 liter melegvizet zacskokban mert kozel dolgozok es ha idoben haza erek akkor meg meleg szokott lenni a viz es abban aztatom alabamat utanna meg az a viz meg jo kimosni a ruhat aztan ha a viz mar nem tiszta akkor meg azzal oblitjuk le a wecet ..nagy kakilas utan pont jo mert alugosz viz leviszi a kakit es azonnal fertotleniti is... Szoval ha az ember akar bizony tud sporolni ami nem ciki...
2014. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy is egész nap bent vagy vidd magaddal a hűtőszekrényt is, mert az sokat fogyaszt otthon.
2014. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!