Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 szériahibái...

Nokia Lumia 925 szériahibái javítva lettek-e?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, kifejezetten WiFi és GPS célra, beépített GPS modemmel, mellyel offline módban programmal tudom használni a GPS-t.


Ezeket a hibákat olvastam, érdekelne, hogy lettek-e már javítva:

"Elmulasztott események (hívás, SMS stb. ) után nincs villogás vagy más jel.

Gmail e-mail fióknál nincs push szinkronizálás.

Fényképek adatai (dátum, méret stb. ) nem látható.

SIM kártyáról nem tud korábbi telefonról mentett SMS-eket átmenteni/megmutatni.

A szundi intervallum fixen 10 perc, nem változtatható.

Oldal perem lekerekített, könnyen kicsúszhat a kézből, főleg kesztyűben.

A nem túlságosan lekerekített sarkok miatt nadrágzsebben kissé kényelmetlen.

Csempeszínek külön nem állíthatók, mindegyik egyszerre váloztatható.

A vele kompatibilis PC alkalmazás kevés funkciót kínál (gyakorlatilag csak a média szinkronizálásra jó)."

" hibái nálam: ha töltőre dugom mindig bekapcsol. Ezt értsd úgy ha ki van kapcsolva akkor is. Nem töltődik csak bekapcsolva illetve kikapcsolás után azonnal bekapcsol. A másik gond hogy nem ébreszt csak ha be van kapcsolva. El is késtem egyszer miatta melóból, sajna. Bekapcsolás után viszont azonnal ébreszt persze jóval később mint kellene. A harmadik gond, hogy ha van neted és adatforgalom pld. időjárás, facebook vagy skype, zabálja az aksit. Nekem fél nap alatt lemerült nem is egyszer ezért mindig ki kell kapcsolnom az adatforgalmat hogy sokáig bírja. Úgy persze napokig is el van egy feltöltéssel de akkor minek okos telefon. Legutolsó sorban pedig a hátlap egy gyenge műanyag ami recseg mint egy kínai bóvli."



2014. márc. 16. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ebből kb. csak annyi igaz, hogy bekapcsol, mikor töltőre teszed. Ez nem hiba, ez egyszerűen ilyen, és nem is kell kikapcsolni, mert ki-be kapcsolással többet fogyaszt, mintha repülő üzemmódba tennéd.


A többi mind user-error, vagy ősrégi vélemény.

2014. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most egykomoly kerdes?szeriahiba az hogy lekerekitettek a sarkai?

Akkor egy samsung s2-3-4-5-os is szeriahibas mert szappanalaku?

A csempék szine csak egybe allithato

Androidnal talan megoldhato hogy minden ikon mogott kulon kis hatterkep legyen?

Ezek hulyesegek

Nem tudom hol olvastad de elég semmorekello velemeny

Ha az adatforgalmat bekapcsolod fel nap alatt lemerul?

Ez is baromsag..

Tenyleg nemtudom hogy ezt hol olvastad.

Annyi az igaz hogy tolton tenyleg nem lehet kikapcsolni,meg hogy kikapcsolva nem ebreszt

De ennyi

az meghogy csak mediaszinkronizaciora valo azt nem is tudom mire erted...kerdezz ink meg egy hozzaerto embert

2014. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt van ez a két vélemény: [link]
2014. márc. 16. 10:26
 4/11 A kérdező kommentje:
felülről az első és a negyedik
2014. márc. 16. 10:26
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Első: Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (5)

Negyedik: Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (4) | Nem (55)


Azt hiszem ez mindent elárul... szerintem a negyedik csak képről látta a Lumia 925-öt, de a büdös életben nem használta...

2014. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát igen...de az hogy valakinek mondjuk egy izigvérig androidfannak nem tetszik a dizájn azt nem szériahiba

Az arukeresos velemenyek semmirevaloak

Az itt kapott velemenyek helytalloak

2014. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az egyszerűség kedvéért írtam szériahibának, a lekerekített széleket nem vettem ki a véleményből, hanem egyben bemásoltam, idézőjelek közé.
2014. márc. 16. 11:16
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor csak hogy megértsd ezek a válaszolók akiket te hirtelen megláttál teljesen analfabéták a wp-hez

ezek mivel nem hibák, nem lesznek javítva

egyébként az egész amit leírtál vagy bemásoltál az tapasztalat és tudáshiányból fakadó és a rossz értelemben laikus vélemény egy hozzánem értő egyéntől

2014. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 akkor csak hogy megértsd a 2 idézőjelben szereplő szöveg a linkelt oldalról való.


az, hogy kikapcsolva töltőre rakás után bekapcsol, nekem igenis hiba, ahogy az is, hogyha ki van kapcsolva nem ébreszt.

2014. márc. 16. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

nem hiba mert a windows így működik (a géped sem tölti le a filmet ha ki van kapcsolva)nem kapcsol be töltőn csak kvázi repülő üzemmódba

pl a kávéfőzőm nem kavarja el a cukrot és nem hozza be nekem a kávét

ez nem a kávéfőző hibája hanem az enyém mert olyasmit várok el tőle ami nem rendeltetésszerű ennél az op rendszernél


az ndroidok meg akadnak fagynak mint a gép...az sem hiba mert mindenki elfogadta és velejárója

ennél a modellnél ki kell bírni hogy repülőre rakod míg alszol...mert ugy kevesebbet is fogyaszt


na de te tudod..kátom korlátolt vagy ilyentéren

2014. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!