Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkre ment micro sd kártyát...

Tönkre ment micro sd kártyát lehet javitatni? Vagy mit tudok vele csinálni? Ebayról rendeltem egy 32gb-os memóriakártyát bele raktam a telóba fel ismerte meg minden, elkeztem rá másolni egyszer csak ki irt valami hibát és azóta nem ismeri fel.

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor beraktad akkor le lett formázva?
2014. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2014. márc. 16. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor még nem hallottál az eBay-es pendrive/memóriakártya csalásról... Szereznek egy olcsó 1-2GB-os tárolót, ráírják, hogy 32GB, szoftveresen belenyúlnak, hogy annyinak is látszódjon. Ember megkapja, megnézi, minden oké, értékel, majd jön a feketeleves. Íráskor nem lehet írni, a ráírtakat nem lehet visszaolvasni stb. Át lettél verve. Lehet venni ilyen dolgokat eBay-ről, de csak 1-2 megbízható eladótól.
2014. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül tedd be 1 kártyaolvasóba és a pc-n próbáld meg formázni FAT32-re.
2014. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem látja a pc-se
2014. márc. 16. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meghalt!Ilyet csak és kizárólag magyar boltban érdemes megvenni.Nekem most ment tönkre egy 32GB-os class 10-es 1 év után.Telefonban használtam.Visszavittem,kicserélték,ennyi!
2014. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

low level format, sd format, nekem 2 u sd t is elmeszelt 1rossz olvaso. feleve mennek rendesen.

ha tenyleg az van amit irnak nekem a 8gb bol 1 volt jo... a k anyjat az elado 100% os volt....

2014. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Haha, ezzel en is beszoptam. Azota csak es kizarolag bolti mem.kartyat veszek!


Az eBay nagyon jo olcso bizsuk meg aprosagok vasarlasara, de ami fontos (telefon, mem.kartya, kamera stb.) azt sose vennek ott.

2014. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!