Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 4- t megéri még megvenni?

Nexus 4- t megéri még megvenni?

Figyelt kérdés

Most vennék a b-teltől 93 ezerért és nem tudom hogy tegyem e. Nem lesz e fagyási problémája mondjuk 2-3 év múlva vagy ilyesmik. Illapetve tapasztalatok is érdekelnének!

Köszönöm!



2014. márc. 17. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

93-ért csak akkor vedd meg, ha gyári garis...

GSM garisat máshol megkapod 70körül

2014. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Sok érte a 93, de a teló nagyon jó! Nem értem a fagyási problémák alatt mire gondolsz.
2014. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát az a baj hogy kb 90 alatt csak ázsiai importosat kapsz és én nem szeretnék vele szenvedni szval akkor inkább kifizetem. Amúgy a b-teltől venném. Sztem megbízhatóak, legalább is azt hallottam.

Fagyás alatt a laggot értem.

2014. márc. 18. 07:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsivel többért már kapsz GSM-garis Nexus 5-öt. Én inkább azt venném. Jó még a Nexus 4 is egyébként, de ha azt akarsz, akkor tényleg tudsz olcsóbban venni.
2014. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de azok a gsm amil ennél olcsóbban adják eléggé ilyen zug gsm-k és már itt is van rizikó , de azoknál pláne. Csak annyi a bajom hogy bolti garis a b-telnél.
2014. márc. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!