Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2 telefonom...

Samsung Galaxy Ace 2 telefonom van, aminek nagyon kevés a belső memóriája. Használhatatlanná vált, most váltanék Nokia Lumia 520-asra. Belső memória jobb?

Figyelt kérdés

A Lumia 520-nak kevesebb a belső memóriája, ha jól tudom. A Samsung folyton kiírja hogy nincs rajta hely, pedig alig van rajta három négy telepített program, és az is SD kártyán. Ezt tipikus Galaxy Ace problémának olvastam. Ha a Lumiának kevesebb a belső memóriája, akkor erre a problémára ennél a telefonnál is számítanom kellene?

Nem vagyok telefon szakértő, azért tettem fel a kérdést, a lekezelő válaszokat mellőzzétek legyetek szívesek. A többieknek köszönöm a segítséget előre is!



2014. márc. 18. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nem is kicsivel, hiszen az 520-asnak 2x akkora a memóriája:

Ace 2: 4 GB teljes memória, és max. 32 GB microSD-vel bővíthető

520: 8 GB teljes memória - ebből csak a felhasználható 4 GB, és max. 64 GB microSD-vel bővíthető

2014. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem vagy telefon szarértő, mert ha neked az 1-1 GB kevés, akkor sajnállak. Nekem ugyan ilyen telóm van, ás még az 1 év alatt egyszer nem írt ki ilyet.
2014. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg nem jó, akkor szépen ments le mindent a micro SD-re és csinálj egy gyári beállítások visszaállítását, azzal majd megoldódik a probléma.
2014. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!