Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még az iPhone 4S?...

Megéri még az iPhone 4S? Többi lent!

Figyelt kérdés
Most akarok 80.000Ft ért tökéletes állapotu iPhone 4S-t venni. Volt már és szerettem de az 1 éve volt. Még 1, 1,5 évig jó lessz és nem fog akadni? Köszi előre is!

2014. márc. 18. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
1,5 evig meg szerintem jo lesz a 4s,de ha azt akarod,hogy tovabb legyen egy JO telefonod,akkor gyujtesz,es veszel egy iPhone 5s-t:)
2014. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt azis , de most pénzügyi okok miatt vissza kell váltanom :( Köszi a választ, várom mások véleményét is KIVÉVE azokét aki azt mondja hogy szar és vegyek egy igazi super erőmű androidot mert az jobb.
2014. márc. 19. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri.Nekem is az van.Nemrégen váltottam én is iphone 4-ről 4s-re.
2014. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gregor555 ***** válasza:
Mindenképp megéri még frissítések is jönnek rá, addig meg főleg. nekem is az van és nem is fogok a közeljövőben mást venni csak is Apple. Lassan viszont váltok 5s-re:)
2014. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megvettem végülis és imádom! MOndták szakértők hogy olyat szabad venni ami még az apple store ba is kapható és nem lesssz gond! Nem is lett! Köszi és tényleg megéri még!
2014. ápr. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!