Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ebben a csomagban kérem a...

Ha ebben a csomagban kérem a telefont választhatom ez is?

Figyelt kérdés

[link]


ebben a csomagban a z1 compactot akkor ez ugye feltöltőkártyás ami azt jelenti,hogy ráteszek pl 3ezret és az addig marad rajta amíg le nem beszélem...nincs semmi havi költség hanem kp-ba kifizetem a telefont ugye?


a kérdésem az,hogy anyumnak van egy ilyen kártyája ami 20as akkor azt beletehetem vagy itt kapok egyet ?


2014. márc. 18. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Díjak


A csak SIM-kártyát tartalmazó, készülék nélküli kezdőcsomag ára: 1590 Ft, mely 400 Ft értékű kezdőegyenleget tartalmaz, melyből 200 Ft hálózaton belül használható fel.

A készülékes csomag 900 Ft értékű kezdőegyenleget tartalmaz, melyből 450 Ft hálózaton belül használható fel.


mert itt külön meg kell venni a sim kártyát vagy ha telefont veszek mindenképp kapok egyet?

2014. márc. 18. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha veszel telefont, ahhoz adnak egy SIM-et, de természetesen használhatod a meglévő Telenorossal (mert ugye számhordozás óta a "20-as" semmit nem jelent, én is "20-as" vagyok Telekomos létemre).
2014. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tehát akkor mind1 ha egy másikat(anyuét) szeretném használni mert annak nincs költsége csak az mit én teszek rá?
2014. márc. 18. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, használhatod azt is, ugyanakkor nem teljesen értem, milyen költségeket látsz te az új SIM esetén.
2014. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!