Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-on hogy...

Samsung Galaxy S3-on hogy lehet beállítani, hogy lezárt képernyőn is mutassa a zenelejátszót?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. PowerAMP-ot letöltöd, azon belehet.
2014. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de pár hónapja miután frissítettem az androidot mutatta, most visszaállítottam gyárira a telefont mert baszakodott és nem tudom hogy kell beállítani. pedig ugyan az az android van rajta
2014. márc. 18. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
És a gyári lejátszót be tudtad állítani a zárolt képernyőre?
2014. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem kellett rajta állítanom semmit mert ott volt az magától. de most h formáztam a telefont nincs, és a beállításokban sehol sem találom
2014. márc. 18. 21:47
 5/5 anonim válasza:
Töltsd le google playböl a Player Prot+ hozzá a widget packot. Azon lehet zárolt képernyön is irányítani. Ráadásul nagyon jól szól.
2014. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!