Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone flotta díjcsomaggal...

Vodafone flotta díjcsomaggal hogy hozhatom el a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Céges flottához szeretnék csatlakozni. Kinéztem egy HTC Desire 500-at, mert azt kaptam a cégnél e-mailben, hogy úgy most csak 9900Ft, ha 2GB- internetopciót is kérek mellé..

Még így is 5000 alatt lenne a számla, szóval gondoltam megéri..

Beléptem a neten a saját flottakóddal, na ott a telefon ugyanilyen mobilnet opcióval 14990... Gondoltam bemegyek az egyik üzletbe, és megkérdezem ott. Ott meg valami 35 ezret mondtak rá ezzel a díjcsomaggal, és nálam csak 20 ezer volt, szóval végül nem vettem meg.

De most, ha én e-mailben kapok ilyen akciós feltételt, akkor azt ott hogy bizonyítom be?

A másik, meg hogy ha én bent esetleg megmutatom, hogy hát nekem a neten azt írja, hogy ezzel a céges díjcsomaggal 15 ezer, akkor szerintetek oda is adja annyiért, vagy az csak a webshopra vonatkozik?

Azért nem akarom a neten rendelni, mert itthon kell lenni amikor átveszem, azt meg alig tudom előre, mikor vagyok itthon, plusz az idő.. Jobb lenne minél előbb.



2014. márc. 18. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!