Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színű legyen?

Milyen színű legyen?

Figyelt kérdés
Vennék egy samsung galaxy s4--et de nem tudom eldönteni hogy milyen színű legyen. A fekete és a fehér között vacilálok. Ti melyiket ajánlanátok? 16/f

2014. márc. 20. 15:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem fehérben igazán szép ez a telefon,én abban venném.;)
2014. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tengor ***** válasza:

Ennyire ne legyen már megfelelés kényszered! Próbálj egyszer önálló gondolattal előállni! (tudom, a TV más mond...)

Nem a miénk lesz a telefon, akkor tök mindegy, hogy nekünk a fehér, fekete v. a bugyirózsaszín tetszik-e.

2014. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínű..
2014. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A pasi vagy akkor fekete..

Ha nő akkor fehér

Ha bzi akkor fehér vagy rózsaszín

2014. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a fehér még nem lesz b*zis általában csak a rózsaszín meg ezek a női színek gondolj bele veszel egy fehér autót pl dodge viper és mert fehér gyors átfesteted feketére? -.-
2014. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy kiba. komoly döntés, ne kapkodd el. Írass ki népszavazást ezzel a szöveggel: "Kérlek segítsetek színt választani, mert nekem se ízlésem, se véleményem, se gusztusom nincs a dologhoz."
2014. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tengor és Zoligyerek Köszi a válaszokat legközelebb odaírom hogy köcsögök ne válaszoljanak.
2014. márc. 21. 19:22
 8/11 Tengor ***** válasza:
Nem rossz, nem rossz. Lesznek itt önálló gondolatok, csak kicsit stimulálni kell.
2014. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
annyiból igaza van zoligyereknek hogy azért meg igaza is van hogy a te IZLÉSED ez olyan mint ha valaki mondja neked hogy: "ugorj a kútba!" megteszed? nem na látod ez is kb olyan ha te neked pl a fehér tetszik és te a feketét veszed mert azt választották nem a te ízlésed és ocsmánynak fog neked tűnni
2014. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azt nem vitatom hogy nincs igaza, de a véleményét kölzölhette volna normálisabb szövegkörnyezetben
2014. márc. 22. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!