Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Overmax vertis 02 Plus telefon...

Overmax vertis 02 Plus telefonon hogyan tudom beállítani, hogy amikor hívok ne privát számot írjon?

Figyelt kérdés
Mióta megvettem a telefont amikor hívok a hívott félnek Privát Szám-t ír ki.A beállításoknál a SIM-Kezelésben nem tudok rámenni a Beszédhívásra pedig gondolom ott tudnám ezt megváltoztatni.Valaki tudna adni valami ötletet,hogy hogyan lehetne megoldani azt,hogy a beszédhívásos beállításokat engedje szerkeszteni?Az értelmes álaszokat előre is köszönöm :)
2014. márc. 20. 18:59
 1/3 attila622 válasza:
Belemész a Hívás okba(1 telefon) nyomsz egy menü gombot --> Beállítások --> További beállítások --> És ott már megtalálod
2014. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dev dam válasza:
Szia.hol lehet kapni a telefont és menyiért ? És jó telefon ?
2014. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ :)

Egyébként én webshopból rendeltem meg a készüléket kb 2hónapja 26ezer forint + 2ezer forint szállítási költségért,de nemrég láttam a tesco-ban is kirakva csak ott 30ezer volt.Nagyon jó telefon én imádom,mert az árához képpest ér annyit mint egy 40-45ezres samsung.Szépen futtatja a játékokat,bár ha nem figyelek és egyszerre sokminden fut akkor néha besokall a processzor viszont ilyenkor nyomok egy ram tisztítást clean master-el és máris szép és jó minden :)))) Ha ilyet szeretnél venni csak ajánlani tudom.Annyi hátránya van,hogy a led vakuja eléggé gyenge szinte csak zseblámpának jó,a kamera viszont szép képet csinál,de laggol amikor fényképezni akarok és sötétben elég rossz képet csinál.Alapból adnak hozzá a dobozban mellékelve egy fóliát,de mikor megkaptam rögtön volt rajta egy vastag és egy vékony fólia is :)

2014. ápr. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!