Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül beleejtettem lg...

Szekerczés Roland kérdése:

Véletlenül beleejtettem lg optimus L5 2-őmet a fürdőkádba és ijenkor mit tudok tenni vele hol tudom megnézni hogy beázott-e?

Figyelt kérdés
A telefont bekapcsoltam beindult minden szipi szupi volt de amikor a menübe vagyok picit vibrál a kép.
2014. márc. 20. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
"A telefont bekapcsoltam"-Ez nagy hiba volt.Ha azonnal kikaptad talán megússza a kukát.Azonnal szedd szét amennyire tudod és rakd be egy tál rizsbe pár napra és imádkozz.
2014. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:
#1 jól leírta.
2014. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Persze hogy vibrál, mert bekapcsoltad. Nincs 1 hete, és 3 ilyen kérdés van itt. Beázott telefont TILOS AZONNAL BEKAPCSOLNI. De ha használod a keresőt, van pár száz ugyanilyen kérdés, ahol le van írva. Sok reményt ne fűzz a telefonhoz.
2014. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiraktuk a napra most szárad de majd mikor tudnám bekapcsolni tesztelni?
2014. márc. 21. 13:30
 5/8 Tengor ***** válasza:
A rizs jobb. A napon a víz ugyan elpárolog, de nehezen talál ki a házból. A rizs ezért jobb, mert az magába szívja a nedvességet.
2014. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor átteszük rízsbe köszi :)
2014. márc. 21. 14:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Mégse tettük át rízsbe hanem csak radiátoron szárítottuk 3 2és fél napig, és semmi baja :) tökéletesen működik
2014. márc. 24. 14:10
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Okos dolog a radiátor. Beleégeti a vizet.... Garancialevelét azt nyugodtan dobd ki.
2014. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!