Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon firmware...

Androidos telefon firmware probléma, valami ötlet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy ConCorde Smart Phone 5000 okostelefonom, és 4.2.1 es android volt rajta. Agyártó honlapjáról:

[link] letöltöttem az android operációs rendszer 4.2.2 es verzióját és az MTKfrissitocsomag-ot is , valamind a frissitési folyamat.pdf-et.

Na szépen mindent ugy csináltam ahogy ott le volt írva.

a fojamat 100% lett és mellette kiírt egy "A" betűt és én meg lehuztam a telót a gépről. Visszatettem az aksit és elindítom és nincs kép ill. világít a képernyő de csak simán fekete , de amikor csúsztattam a képernyőzárat akkor annak a hangját hallottam de kép meg nem volt.... Ezt meg lehet ugy oldani hogy nem kell új teló venni??? Előre is köszi a válaszokat!



2014. márc. 20. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is: ez nem telefon, hanem egy noname kínai vacak. Másodszor: kezd elölről.
2014. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is ez nem noname kinai vacak , idiótáktól nem kérek választ, és már megoldottam.
2014. ápr. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!