Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon processzort hogy...

Telefon processzort hogy lehet húzni?

Figyelt kérdés

MÉG MIELŐTT BÁRKI LEIDIÓTÁZNA, HOGY MINEK HÚZNÁD, FELESLEGES, MEG HOGY ILYEN TUDÁSSAL NEKI SE KEZDJ MEG STB.

Nem én akarom húzni, hanem a haverom a Sony Xperia SP telefonját.

Alapból 1.7 Ghz, 2-ig akarja.

Azért kérdem, hogy fogjon-e hozzá, az SP bírná azt a 0.3 Ghz-t? Nem lenne semmi baja?

És még az érdekelne hogy hogyan történik,ez?

Gépen, vagy a telefonon, és mivel, hogy?

Nincs ilyen szándékom, csak érdekelne, ha már.így felhozza előttem.

Jó tudom, azt írjátok majd hogy ő se tud semmit ne kezdje el, de engem érdekelne hogy hogy kell, meg hogy ez a telefon bírná-e azt a 0.3-at, nem lenne semmi vele az aksi üzemidő csökkenésen kívül?

Köszi



2014. márc. 20. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
2014. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindössz egy 30 centi hosszú madzagot kell vennetek, és húzgálhatjátok kedvetekre.
2014. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez beteg XD

Na jó mindegy, de legaláb írjatok már pár szót hogy telefonon vagy gép segítségével, meg hogy melyik progi a legajánlatosabb. Csak ennyi. Köszi

2014. márc. 21. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
A haverod tényleg hülye, persze ha bevesszük a mesét (hisz az ilyesmi mindig mással történik), ugyanis számára a reg pont ugyanolyan ingyenes és fájdalommentes, mint bárki másnak.
2014. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg őszintén azért kérdeztem meg, mert tetszik a teló és lehet ilyenem lesz, és engem is érdekelne, mert ha neki sem ajánljátok, és nem is válna be, akkor valószínű én sem fognék bele. Vágjátok?

De még mindig nem írt senki semmit

2014. márc. 21. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszban megtalálsz mindent...
2014. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!