Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon megér ennyit?...

Kiss Erna kérdése:

Ez a telefon megér ennyit? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Igazából nekem nem kellene olyan sok extra, csak tudjak rajta a telefonáláson túl pl.: netezni. Sajnos nem nagyon értek a telefonokhoz, ezért nem tudom, hogy ez megér-e ennyit? Előre is köszönöm szépen a segítséget!:) [link]
2014. márc. 23. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem megéri.két dologra ügyelj a neten vásárlásnál.


1.ha átutalással fizetsz őrizd meg az átutalást igazoló számlát/e-emailt.


2.csak olyan cégektől,magánemberektől vásárolj neten akikkel előtte és utána is kapcsolatba tudsz lépni,ha a készülék meghibásodik és garanciát vállalnak a cserére (esetleg javításra).

2014. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

256MB RAM?

Én ezért egy fillért nem adnék ki.

2014. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még annyi (bár nem akarom a kedvedet szegni),hogy inkább mobil szolgáltatótól vásárolj.T-Mobile,Telenor,Vodafone,tesco mobile,bluemobile)

a nagybátyám is vett egy mobilt (ne kérdezd honnan,kitől mert nem tudom),sőt a nevét se tudom leírni.de hogy mindent úgy kell hozzá külön letölteni,az már elég durva. csak egy javaslat:szaküzletből vegyél vagy szolgáltatótól.

2014. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem éri meg, ahogy már írták, 256 MB RAM az alaprendszernek is rettenetesen kevés. Egyáltalán csodálkozom, hogy 4.1 képes rajta megmozdulni, az is lehet, hogy csak egy magát 4.1-nek hazudó rendszer van rajta, de végül is lényegtelen.

Azt is írod, hogy "netezni" szeretnél rajta. Ezzel mobilnetet el kell, hogy felejtsd, 3G-t nem is támogatja.

2014. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!