Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos nemnagyon értek a mobiltelefonokhoz!30 e ft-ig ajánlanátok nekem olyat ami tényleg szép fényképet csinál!

Nekem nem igazán kellene netezésre,csak hogy fényképező,kamera jó legyen!


2014. márc. 23. 13:12
 1/6 anonim válasza:
Samsung Galaxy S1 eléggé jó
2014. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Őőő...utánna néztem S1-et már nem is lehet kapni csak S3,4-et!

Esetleg a Fame-ről tudsz valamit?Azt nézegettem most,jónak tűnik!

2014. márc. 24. 20:00
 3/6 Osynho ***** válasza:
Nem kapsz 30-ért olyan telefont, ami tényleg szép képeket csinál.
2014. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem létezik olyan telefon, ami igazán jó képeket csinál. Ráírják hogy hű de sok megapixel, de azzal a mini objektívvel nem sokra lehet menni. A ténylegesen rögzített információ olyan 1 megapixel lehet legfeljebb, mert elmosódnak a finom részletek.Az indoklás: a fény hullámtermészete, és a diffrakció.


A mélységélességen kívül semmi nem igazán jó.


És az érzékelőjük legtöbbször csak fényes nappal lát jól, szürkületben vagy mesterséges fénynél az egekig emeli az érzékenységet és ezzel a kép-zajt is, színes szemcsés lesz a kép.


Ha fotózni akarsz vegyél egy zsebre tehető kompakt fényképezőt minimum. a legolcsóbb néhány éves, legalább 1 centis lencsével rendelkező, használt darab is sokkal szebb képeket fog csinálni mint egy telefon.


A telefon kamerája csak arra való, hogy ha látsz valami érdekeset hirtelen, akkor legyen mivel lefotózni. De soha nem fog olyan szép képet csinálni, amit szívesen nézegetnél mint számítógépes háttérképet például.

2014. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a samsungok azért elég szép képet csinálnak, nekem samsung galaxy ace-em van, ezt már biztos kapsz 30K alatt, 5 mp és én teljesen meg vagyok vele elégedve, jobb képet csinál mint egy 8 mp-es sony(tapasztalat). Vagy vegyél valami névtelent, elég jó adottságaik vannak és nem is drágák. :)
2014. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok!

köszönöm a válaszaitokat!

Végül egy LG Optimus P710-et vettem,8mp-es,sztem szép képeket csinál(jobbat mint az előző telóm)és 21.780 ft volt!

Igen ez tényleg arra kell hogy ha a gyerekeimet akarom hirtelen egy jó pillanatban lekapni legyen mit gyorsba előkapni!Azért egy fényképezőt nem mindíg visz magával az ember pl mikor leugrunk a boltba de rittig akkor van egy jó pillanat amit megörökítenék!

Köszönöm még1x

2014. ápr. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!